Polityka prywatności

Na tej podstronie znajdziesz informacje o przetwarzaniu danych osobowych, które odbywa się na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem bloga katankowie.com jest Jola Uździcka, zamieszkała w Zielonej Górze (Polska). Aby się skontaktować z administratorem, wyślij maila na adres: katankowie@katankowie.com.

Blog został stworzony w oparciu o system zarządzania treścią: WordPress.

Strona korzysta z narzędzia Google Analytics, które służy m.in. do analizowania ruchu na stronie oraz zbierania statystyk odwiedzin. W sposób anonimowy zlicza np. ile czasu użytkownik spędza na stronie lub jakie wpisy przegląda. Dzięki temu możliwa jest ocena, które artykuły najbardziej podobały się czytelnikom.

W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody, użytkownikom serwisu przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. W celu realizacji tych uprawnień prosimy o kontakt na adres: katankowie@katankowie.com.

W przypadku, gdy konieczny będzie kontakt z czytelnikiem, serwis będzie wykorzystywać w tym celu, podany przez czytelnika adres poczty elektronicznej.

W razie pytań, próśb lub wątpliwości, prosimy wysłać wiadomość na adres: katankowie@katankowie.com.