Polityka prywatności

Na tej podstronie znajdziesz informacje o przetwarzaniu danych osobowych, które odbywa się na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem bloga katankowie.com jest Jola Uździcka, zamieszkała w Zielonej Górze (Polska). Aby się skontaktować z administratorem, wyślij maila na adres: katankowie@katankowie.com.

Blog został stworzony w oparciu o system zarządzania treścią: WordPress.

Strona korzysta z narzędzia Google Analytics, które służy m.in. do analizowania ruchu na stronie oraz zbierania statystyk odwiedzin. W sposób anonimowy zlicza np. ile czasu użytkownik spędza na stronie lub jakie wpisy przegląda. Dzięki temu możliwa jest ocena, które artykuły najbardziej podobały się czytelnikom.

Czytelnik bloga może umieszczać komentarze pod wpisami. Korzystając z tej możliwości akceptuje zasady polityki prywatności. Komentarze są przechowywane przez blogowy system WordPress. Komentarze umożliwiają kontakt z czytelnikami oraz rozwój bloga.

W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody, użytkownikom serwisu przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. W celu realizacji tych uprawnień prosimy o kontakt na adres: katankowie@katankowie.com.

W przypadku, gdy konieczny będzie kontakt z czytelnikiem, serwis będzie wykorzystywać w tym celu, podany przez czytelnika adres poczty elektronicznej.

W razie pytań, próśb lub wątpliwości, prosimy wysłać wiadomość na adres: katankowie@katankowie.com.